• Index
  •  » INNE
  •  » "dopóki ja wzbudzam zazdrość - doputy Ty tylko litość"

#1 2008-07-12 20:39:02

pxl

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-02
Posty: 4
Punktów :   
WWW

"dopóki ja wzbudzam zazdrość - doputy Ty tylko litość"

Zauważyłem (bo nie sposób dostrzec) tendencję do ostrej krytyki i obrony w księdze gości laboRAPtorium. Choć niechętnie, zdeterminowany sytuacją zostawiłem wpis i ja nakłaniając amatorów słownych potyczek "klawiaturowo-monitorowych" do przeniesienia swoich głębokich (a raczej płytkich) skojarzeń na temat laboRAPtorium na płaszczyznę FORUM.
Kolegom z laboRAPtorium przypominam że nie warto gubić cenne litery składając solidną ripostę na rzecz prześmiesznych, nieudolnych i wyssanych z fiuta określeń na temat naszych poczynań, określeń przytaczanych przez postacie z kompleksem braku pomysłowości, błyskotliwości, refleksu własnej koncepcji itd. Ale oczywiście zrobicie jak chcecie - ja nie zmuszam, a proponuję przełożyć wkurwienie i dobry humor na wersy i ślady. Nie krytykujcie mnie za to - ja też mam prawo do wyrażenia własnej opinii:-)

Jestem z Wami choć oddalony w kilometrach czy milach - wiem że reputacja laboRAPtorium którą kreujemy broni się sama i zjada słomianych entuzjastów prowokacji na podwieczorek popijając ciepłą wodą z cukrem i cytryną.

                                                         Pokój.  PIXEL

Ostatnio edytowany przez pxl (2008-07-12 21:00:06)


rap-zajafka

Offline

 

#2 2008-07-13 11:30:38

Dan-Y

Nowy użytkownik

5657383
Skąd: Grudziądz
Zarejestrowany: 2008-07-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: "dopóki ja wzbudzam zazdrość - doputy Ty tylko litość"

święta racja zaprawde !!

Offline

 

#3 2008-07-23 17:46:19

wLk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: "dopóki ja wzbudzam zazdrość - doputy Ty tylko litość"

tak już jest.... zawsze znajdą sie jakieś pajace którym coś się nie podoba... ale wyjebane.. róbmy swoje 
pozdrawiam

Offline

 
  • Index
  •  » INNE
  •  » "dopóki ja wzbudzam zazdrość - doputy Ty tylko litość"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora